Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  40-160 Katowice, al. Korfantego 51

Prawo Budowlane

Potrzebujesz pomocy w sprawie z zakresu prawa budowlanego?

Trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli jesteś wykonawcą, firmą budowlaną, deweloperem, lub inwestorem mogę Ci pomóc.

Spory budowlane zazwyczaj są bardzo skomplikowane i kosztowne. Dlatego osoby z branży budowlanej potrzebują adwokata, który potrafi rozwiązywać spory z maksymalną skutecznością i sukcesem.

Spory budowlane dotyczą najczęściej nienależytego wykonania umowy i mogą one powstać albo na etapie budowy bądź już po jej zakończeniu, kiedy po pewnym czasie zauważymy uszkodzenia na nieruchomości. Ważne jest, aby zwrócić się o pomoc do doświadczonego adwokat, który rozumie tajniki prawa budowlanego  i sporów sądowych, a w szczególności dochodzenia swoich roszczeń.

Rafał Kirsch to doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie budowlanych i sporach sądowych

Posiadam wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu interesów zarówno inwestorów, jak i wykonawców w wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących prawa budowlanego.

Postępowanie sadowe i rozwiązywanie sporów budowlanych

Reprezentuje wszystkie rodzaje stron zaangażowanych w proces budowlany.

Adwokat Rafał Kirsch specjalizujący się w prawie budowlanym pomoże Ci w negocjacjach i realizacji kontraktów budowlanych, a także będzie Cię reprezentował w sporach sądowych dotyczących:

  • niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przez wykonawcę
  • dochodzenia należnych kar umownych, jak również obniżenia kary umownej
  • pomocy prawnej w dochodzeniu należności za wykonaną usługę
  • naruszeń postanowień umownych
  • dochodzenia należności (windykacja)
  • skutecznego odstąpienia od umowy
  • dochodzenia roszczeń z tytułu rękojmi

Rozumiem, że nawet niewielkie opóźnienie czy nieporozumienie na linii inwestor- wykonawca może wiązać się ze znacznymi kosztami. Dlatego dołożę wszelkich starań, aby jak najskuteczniej rozwiązywać spory, jednocześnie chroniąc Twoje cenne interesy na każdym etapie postępowania sądowego.

Staram się świadczyć najwyższej jakości usługi prawne dla właścicieli, inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców i dostawców, a także architektów i inżynierów.

Umów się już dziś na BEZPŁATNĄ wstępną konsultacje telefoniczną 503-891-164