Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  40-160 Katowice, al. Korfantego 51

Private Lawyer

Specjalna usługa dedykowana dla najbardziej wymagających Klientów.

Zaufanie * Bezpieczeństwo * Spersonalizowane działanie *  Satysfakcja

Kim jest Private Lawyer?

Usługa tzw. private lawyer jest to doradztwo prawne we wszystkich sferach życia Klienta. Kompleksowe wsparcie na styku prawa, biznesu i życia osobistego (rodzinnego i zawodowego).
 
Usługa adresowana do osób o ustabilizowanej sytuacji finansowej, ceniących sobie czas, chcących znaleźć efektywne i satysfakcjonujące rozwiązanie w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego, jak również spraw związanych z sukcesją, nieruchomościami, darowizną, zarządzaniem majątkiem oraz prawnym doradztwem w sprawach życia codziennego.

Kiedy zdecydujesz się na współprace, to tak, jakbyś miał prawnika w rodzinie. Dzieje się tak dlatego, że każdego z naszych Klientów traktujemy jak członków naszej rodziny.
Przez lata doświadczenia zbudowaliśmy silne więzi z Klientami, opartymi na wzajemnym zaufaniu, co pozwoliło na zgromadzenie stale rosnącą listę pozytywnie zakończonych spraw.

Adwokat Rafał Kirsch zapewnia doskonałe i profesjonalne wsparcie, a każdy Twój problem traktuje osobiście.